Titles you rated
Princess HoursRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
MistyRated ★ 2.5
Be PositiveRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5