Series
Ratings
104
UnnaturalRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0
MirandaRated ★ 4.0- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5