Titles you rated
Friendly RivalryRated ★ 2.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5
King of DesertRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0- Understanding of Electric ShockRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0