Titles you rated
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
RememberRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0