Movies
Ratings
78
Green BookRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0