Movies
Ratings
111
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0