Movies
Ratings
1353
PoetryRated ★ 5.0
UgetsuRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Wicked CityRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 4.0
LiverpoolRated ★ 5.0
The Taste of TeaRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
Belladonna of SadnessRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Good Luck to You, Leo GrandeRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 5.0
CureRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0