Series
Ratings
85
Long VacationRated ★ 3.5- Coji-Coji Season 2Rated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
King of DesertRated ★ 4.0
Mosaic JapanRated ★ 3.0
Room LaunderingRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
The Great Season 2Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
My Husband's WomanRated ★ 3.5
Made for Love Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
How Long I've KissedRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 3.0