Movies
Ratings
65
CarsRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.5
Shark TaleRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
Minority ReportRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
AntzRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5