Movies
Ratings
378
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Take ShelterRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5