Series
Ratings
113
The Midnight GospelRated ★ 4.0
ConstellationRated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 4.0- Death ParadeRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0- Engaged to the UnidentifiedRated ★ 3.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 4.0
Seitokai YakuindomoRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 3.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.5- The World God Only KnowsRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 3.5