Movies
Ratings
23
Kamome DinerRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 4.0
Biggie and TupacRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0