Movies
Ratings
675
The Christmas ChroniclesRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
The Battle at Lake ChangjinRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 2.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 4.0
ElfRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0