Movies
Ratings
100
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0