Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 0.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0