Movies
Ratings
238
SinnersRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
All Under the MoonRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
TampopoRated ★ 4.5
Getting Any?Rated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 5.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 5.0