Series
Ratings
60
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 2.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
Pingu Season 1Rated ★ 4.5