Titles you rated
The HeirsRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Big MouthRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5