Series
Ratings
21
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5