Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0