Movies
Ratings
90
Detroit Metal CityRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
RentRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
We Will Rock YouRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0