Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0