Movies
Ratings
212
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Project ARated ★ 5.0
Blood: The Last VampireRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Patlabor 2: The MovieRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 5.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0