Titles you rated
GhostRated ★ 4.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
Fake AffairRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5- Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 2.5
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 4.5
The SparksRated ★ 2.5- Don't Forget MeRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 2.5
The Witness for the ProsecutionRated ★ 3.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 0.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0