Titles you rated
ConspiracyRated ★ 5.0
Saving Jessica LynchRated ★ 5.0
Three KingsRated ★ 2.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.0- The AvengersRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0
Superman IIIRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 5.0
DoomRated ★ 2.0
PredatorsRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 4.0
SphereRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
PushRated ★ 2.0
FateRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 2.0
Whip ItRated ★ 3.0