Movies
Ratings
449
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Red RocketRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 5.0
MemoriaRated ★ 1.5
Last Night in SohoRated ★ 4.0- SeireRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5