Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
TarRated ★ 3.0
DenialRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0