Movies
Ratings
86
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Because I Love YouRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 5.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.5
RinguRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0