Series
Ratings
92
STEINS;GATERated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Kaleido StarRated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0- Re: Cutie HoneyRated ★ 3.0
- Shin Megami Tensei: DeviChilRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Devil Survivor 2: The AnimationRated ★ 3.5
TsuritamaRated ★ 5.0- Beast Wars Neo: TransformersRated ★ 4.5
- Soul EaterRated ★ 3.0
MazinkaiserRated ★ 5.0- Pita-TenRated ★ 4.5