Series
Ratings
67
You and Everything ElseRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0