Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
CallRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5