Titles you rated
The Divine FuryRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
The Game ChangersRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 2.5