Titles you rated
DevsRated ★ 5.0
MessiahRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
American GodsRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.5
FringeRated ★ 3.5