Movies
Ratings
344
Finding DoryRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The BoxtrollsRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 5.0
MementoRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.5
Wild ChildRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0