Series
Ratings
154
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Green Mothers ClubRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5