Series
Ratings
126
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Alien: EarthRated ★ 2.0- MonsterRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Andor Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Lilo & Stitch: The SeriesRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0