Titles you rated
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
- TIGERRated ★ 4.0
- The Love of TrumanRated ★ 3.0
One Year of SchoolRated ★ 2.5
Below the CloudsRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Better ManRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
The First OmenRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0