Movies
Ratings
251
ParasiteRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
BarrageRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0