Titles you rated
GreenlandRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 2.0
Big MatchRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0