Series
Ratings
388
Chicago MedRated ★ 3.5
Chicago MedRated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 3.5
MonkRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.0- New GirlRated ★ 3.5
- New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5
CandyRated ★ 3.5- Body of Proof Season 1Rated ★ 3.0
How I Met Your Father Season 2Rated ★ 2.0
How I Met Your Father Season 1Rated ★ 2.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
SEAL Team Season 6Rated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 4.0
SEAL Team Season 4Rated ★ 4.0