Movies
Ratings
919- Isle of SnakesRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
July TalesRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
TabuRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5