Series
Ratings
167
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
A Farewell to OzarkRated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 0.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.0