Titles you rated
Life as a HouseRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
April FoolsRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
海猿Rated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 3.0
The Holy MountainRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 2.0
T2 TrainspottingRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 2.0
Blow-UpRated ★ 3.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
Adaptation.Rated ★ 3.0