Titles you rated
GloveRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 3.5
On the RoadRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Monster's BallRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.5
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 3.5
Love ClinicRated ★ 2.0
AddictedRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0