Titles you rated
Non-StopRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0