Titles you rated
The ClientRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0