Titles you rated
- WishRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
DownfallRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0