Titles you rated
God of GamblersRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
HostelRated ★ 5.0