Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5