Titles you rated
Altered CarbonRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 0.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 2.0
Read or Die OVARated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5